Destek Hattı | 1$ 5,75 TL | 1€ 6,37 TL |

Biz Kimiz?

Lezzet öyküsü 1982 yılına dayanan Yıldırım Gıda, “baklava”nın başkenti Gaziantep’in damak zevki tutkunlarına armağan ettiği önemli simalardan birisi olan Mehmet Yıldırım tarafından kuruldu.

Kurulduğu tarihten itibaren başta İstanbul tüketicisi olmak üzere Marmara ve Trakya Bölgeleri’ne tatlı üretimi ve toptan dağıtımını gerçekleştiren Yıldırım Gıda, “GAZİANTEPLİ TATLİCİ markasıyla sektöründe, Türkiye'de faaliyet gösteren büyük firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

Yıldırım Gıda, HACCP ve ISO kalite standartlarında günlük ortalama 6000 kg. baklava ve tatlı çeşidi üreterek tüketicilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Toplam 900 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde el emeği ile teknolojinin yeniliklerini harmanlayarak, usta ellerin lezzeti hamura nakşetmesiyle süregelen lezzet kervanına katılım her geçen gün daha da artmaktadır.

Başta baklava olmak üzere Türk mutfağının geleneksel tatlılarının önemli temsilcilerinden birisi konumundaki Yıldırım Gıda, GAZİANTEPLİ TATLİCİ markasıyla; toplu yemek üretim firmalarına, süper marketlere, pastanelere, restoran ve otellere toptan satış ve dağıtım konularında hizmet vermektedir.