DeliveryConditions - Baklavacı Mehmet Yıldırım - Meşhur Gaziantep Baklavacısı Online Sipariş

DeliveryConditions

Kurye hizmeti hafta içi 11:00 - 22:00, Pazar günleri 14:00 - 20:00 saatleri arasında verilmektedir. Pazar günleri kurye hizmeti verilmez. Gelen siparişler bir sonraki iş günü gönderilir.

Ürünlerin size daha taze ulaşması için hafta sonuna denk gelen siparişler Pazartesi günü gönderilir. Ülke genelinde ortalama teslimat süresi 1-3 iş günüdür.

istanbul igi Basaksehir, Kayasehir, ikitelli, istoç, Halkalı ve Küçükçekmece’ye aynı gün diğer ilçelere ise ertesi gün teslimat yapılmaktadır.

Not: Sipariş verirken Pazar günü kargo firmalarının hizmet vermediğini göz önünde bulundurmalısınız.

Yurtdışı: Teslimat süresi ülkelere göre değişiklik gösterir. Gümrük ve mücbir sebepler nedeniyle gecikmeler olabilir.

Yurtdışı siparişlerinde alıcının ülke otoritesi tarafından düzenlenen vergiler ve harçlar alıcıya aittir.

Yurtdışı gönderileri genellikle aşağıdaki süreler içinde teslim olmaktadır.

Avrupa: Buyük sehirlere 1-2 gün icinde

Amerika : Büyük sehirlere 2-3 gün icinde

Ortadogu : Büyük sehirlere 2-4 gun iginde

Uzakdogu: Büyük sehirlere 3-5 gun icinde

(Bazı köy ve kasabalar mobil bölge oldugundan dolayı haftanin belli gunleri kargo sirketi tarafindan teslimat yapilmaktadir.)

Sitede bulunan ürünlerin tamami firmamiz garantisi altindadir. Tum urunlerimizde K. D. V. fiyatlara dahildir. Siparislerinizi daha saglikli gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir. Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamiz sorumlu tutulamaz. Yurtdışı fiyatları Türkiye fiyatlarına göre farklılık gosterebilir. www.baklavacimehmetyildirim.com

Sitemizde gorülen ürün görsellerini ve fiyatlarini herhangi bir duyuru yapmaksizin degistirme hakkını saklı tutar KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır. Yurtdışı alışverişlerinde alıcının ülke otoritesi tarafından düzenlenen gümrük vergileri ve harçlar alıcıya aittir.

sizes